ÜYELİK

Giriş yapmak ya da üye olmak ücretli mi?

Üye olmak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üyelik oluşturduğunuzda, size özel indirim ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz için her seferinde adres bilgisi gibi detayları girmez; siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap / Üye Ol” bölümüne tıklayıp karşınıza çıkan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olmanın avantajları nelerdir?

Üye olarak; birçok marka ve model arasından dilediğiniz ürüne, 365 gün iade/değişim avantajı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik 250 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemezsiniz.

0850 532 58 49’dan Müşteri Destek Hattına ulaştığınızda, üyeliğiniz sayesinde bilgilerinize daha kolay ulaşır ve size daha iyi bir servis verebiliriz.

Üyeliğim hemen aktif olur mu?

Üyelik Formundaki bilgileri doldurup “Üye Ol” butonuna bastığınızda üyeliğiniz aktif olacaktır. Üyeliğiniz esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresini de ilk uygun olduğunuzda kontrol etmenizi öneririz; daha sonraki ziyaretlerinizde sizi tanımamız ve size özel indirim ve fırsatları paylaşabilmemiz için e-posta adresinizi teyit etmeniz gerekmektedir.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Hesabım” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Şifremi unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Sitemizin en üst sağ kısmında bulunan “Giriş Yap / Üye Ol” bölümüne tıklayarak, “Giriş Yap” bölümünde bulunan “Şifrenizi mi unuttunuz?” a tıklayıp mail adresinizi girdiğinizde şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

“Hesabım” altındaki “Hesap Detayları” bölümünden yeni şifrenizi oluşturmanız ve “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basmanız yeterli olacaktır.